Servis zariadení

Už na začiatku, pri vzniku spoločnosti sme si uvedomili, že nie je dôležité len predať písací stroj, ale dôležité je postarať sa o to, aby fungoval a to čím dlhšie.

Preto sme sa začali zaoberať poskytovaním servisných služieb, aby ste Vy, naši zákazníci, mali zabezpečený komfort pri svojej práci.

V roku 1993 vznikla požiadavka na rozšírenie našich služieb aj o zabezpečenie servisu kopírovacích strojov, ktoré sme zaradili do nášho portfólia.

Najprv to bola značka DEVELOP, neskôr MINOLTA, v súčasnosti KONICA MINOLTA a momentálne aj značka BROTHER.

Postupne sme sa vypracovali na servisných partnerov značky KONICA MINOLTA a BROTHER. V súčasnosti máme oprávnenie vykonávať záručný aj pozáručný servis multifunkčných zariadení, tlačiarní … atď.

Stále absolvujeme školenia, ktorými si rozširujeme svoje znalosti, aby ste Vy mali zabezpečené čo najlepšie odborné služby.

Okrem iného vykonávame aj pozáručný servis na rôzne zariadenia iných značiek ako sú HP, Canon, OKI …

Servisné práce prevádzame  hlavne v rámci košického a prešovského kraja, na požiadavku aj po celom Slovensku. Centrálny príjem do opravy a kamennú predajňu máme v Košiciach. Samozrejme, servisné zásahy sa prevádzajú na požiadanie aj vo Vašej prevádzke.

Servis kancelárskej techniky vykonávame na základe nahlásenia opravy telefonicky, e-mailom, cez kontaktný formulár alebo osobne v prevádzke v Košiciach. V prípade potreby je možné vykonať servisný zásah aj mimo bežnej pracovnej doby /víkend, sviatok/ resp. ihneď po nahlásení, spravidla však najneskôr do 24 hodín.

 

NAVIGOVAŤ DO PREVÁDZkY  ZAVOLAŤ TERAZ

 

OTVÁRACIE HODINY

PO - ŠT:  8:00 - 16:30 hod.

Piatok:   8:00 - 16:00 hod.

Prestávka na obed : 12:00 - 12:30 hod.

 

Tešíme sa na Vás 

 

NAVIGOVAŤ

 

Kontakt

OPTIMA KANCELÁRSKA TECHNIKA Sokolová Iveta

Adresa:
Trieda arm. Gen. Ludvíka Svobodu 12, 040 22 Košice

Tel.:

055/799 80 60, 055/633 10 50

0918 868 193